Radio e vw origjinal golf 5 polo tauran

Shitet nga: xxx 14 Maj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio ne gjendje te rregullt pa asnje problem origjinal e vw .gjith ashtu bejme montimin e saj .radio e ka kodin e hjekur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim