Radio me televizora per audi a8

Shitet nga: Altin 29 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio me dy televizora te audis a8 , te ri pa perdorur , te ardhur nga gjermania .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim