Radio origjinal 50x4 wat nga gjermania

Shitet nga: Arianit 15 Dhj 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio origjinal per veture e sapoardhun nga gjermania osht 50x4 watt osht me cd , sd card ,chip telefonit , usb osht ne gjendje te mire cmimi 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim