Radio origjinale per Opel Corsa 2003

Shitet nga: Opel 09 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim