Radio per Audi A4

Shitet nga: Ibrahim 12 Dhj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio per Audi A4 esht me defekt por rregullohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim