Radio per golf 5 pasat 3c

Shitet nga: radio 26 Shk 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
radio gof 5 pasat 3c tauran posedon codin e radios
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim