Radio per vetur

Shitet nga: Valton 24 Shk 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio per vetur ngjedje te rregullt volume 60.bas12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim