Radio per veture pionner

Shitet nga: fatmir 17 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio pioner 4x50w orgjonal nga gjermania i ri me usb dhe mundesi tjerame faturete blere ne gjernani 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim