Radio rcd300 per passat 3c

Shitet nga: Dreni 08 Gsh 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio RCD 300, eshte ne gjendje te rregullt e kom pas te vendost ne passat 3c, eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim