Radio

Shitet nga: sevdaim 21 Shk 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio te reja me dvd cb usb sd kart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim