RadioCD DVD TV NAVI

Shitet nga: Krenar 28 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
SHES radion per kerre osht e perdorne 2 muj
Posedon CD DVD TV NAVI edhe kameren
Perdoret me cd usb ose memory card
Punon edhe osht shum i rujtun ka edhe digitron
Ka qen i ngjitun n gollf 4
Kontakti edhe ne viber
+37744 44 70 17
Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim