Radion me cd me mp3 me aux

Shitet nga: 01010101 29 Gsh 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio me cd shum e mir e posa Ardhur nga gjermania
Krejt senet i ka ne funksione me usb mp3 , aux , me cd, etj
Qmimi 55 euro
Na kn ne nr 045 940 744 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim