Shanzher

Shitet nga: Baki 11 Pri 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes shanzher me 6 CD + kastefon per golf 4 Passat Polo etj.
Kontaktoni ne: 044-740-722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim