Shanzher

Shitet nga: Hyzri 18 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofon + shanzher per Golf4,Passat , Polo etj.
Kontaktoni ne nr: 044-455-395 dhe 049-455-395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim