Shes Cd player per VW

Shitet nga: kastriot 20 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd player per vw passat 3c,golf5,6 ne gjendje shum te mire me crom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim