Shes Kastofona per te gjitha veturat.

Shitet nga: Mustaf 14 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofona per te gjitha veturat, shum lloje, dhe te markave te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim