Shes Piooner Radio 4X50W Shum i ruajtun (Urgjent)

Shitet nga: Granit 17 Nën 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Piooner Radio per Vetura Shum i ruajtun Eshte me USB AUX CD Punon shum mir Per Ata qe jon merakli ne Radia ja din vleren keti Kasetofoni se qfare oh , Oh shum Kllas , Arsyeja e Ndrrimit se e kom marr njo me DVD .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim