Shiten Camera per veture Car Dvr SP801

Shitet nga: Online 03 Nën 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten Camera per veture SP801,
HD Quality recording 5 Million Pixel
No Sd Card
Support up to 64GB sd card
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim