Shiten Kasetofona,Navi,Pajaqall,Dvd etj..

Shitet nga: Esat 17 Jan 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Te sapo ardhura nga Gjermania Ne Gjendje te Rregullta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim