Shitet zmadhus hinfonik origjinal.

Shitet nga: egzon 16 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet zmadhusi hinfonik 2x300wat i ardhur nga gjermanie ngjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim