Shtopi i djatht per Signum

Shitet nga: Xxxxxx 13 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes shtopin e djatht per Signum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim