SoundMax auto radio CD MP3 AUX

Shitet nga: Agron 29 Mar 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Ne gjendje t mir, permban CD MP3 AUX, dalje per perforcues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim