Subofer (subwoofer)

Shitet nga: FATI 19 Tet 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Ne gjendje shum te mir oshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim