Super Pajaqallen

Shitet nga: Pajtim Curri 01 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes pajaqallen ne foto, e ardhur nga Italia, eshte ne gjendje perfekte dhe mund te perdoret per perforcim Musike neper vetura, per detaje mund te i shikoni fotot!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim