Super muzik per vetur

Shitet nga: burhan 07 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
JVC MP3 USB Qip RGb me dirigjues
Sabufer Magnet
Pajaqall Toxic 1000wh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim