VW cd changer

Shitet nga: Vw 23 Nën 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd playeri eshte orginal vw eshte ne gjendje shume te mire
Per info
044765454

Golf bora passat polo etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim