VW radio

Shitet nga: radio 01 Mar 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
eshte radio origjinale per VW
ne gjendje te rregullt cmimi fiks15 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim