Vw cd shanzher 6 cd golf passat tauran

Shitet nga: Vw cd 22 Maj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd shanzheri eshte ne gjendje te rregullt
Ben per vw te ndryshem
Eshte ne defekt diqka
044765454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim