Vw mp3 sd card orginal

Shitet nga: Mp3 05 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Per golf 6
Passat
Tauran
Jetta
Golf 5
Eshte ne gjendje shume te mire teknike
Si i ri
Posedon edhe kodin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim