Zmadhusin JBL - Baserin JBL 1000 W - Elipsa..

Shitet nga: sevdaimi 22 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes zmadhusin JBL - Baserin JBL 1000 W - Elipsat Pioner 500 W - plus kabllat komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim