dvd

Shitet nga: dvd 20 Dhj 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes dvd per vetura jan pothujse te reja shum pak te perdorura ne gjendje te rregullt plotsisht ,I shes sepse nuk po me nevoiten sepse e kam shitur veturen .Mund te me kontaktoni ne ket nr tel 0037744568275 edhe ne wiber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim