muzik per vetura

Shitet nga: enis 29 Dhj 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes dy bassra toxic 1200wat edhe ni kasetofon caliber 4x75wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim