muzike

Shitet nga: kushtrim 01 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet muzika per vetur me 1000 vat shum te rujtne pak te perdorne te ardhura nga amerika.
Viber: +37745553659
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim