pajaqall

Shitet nga: kushtrim 02 Nën 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet muzika e kerrit komplet pajaqalla me 1000 wat bufeti dhe kabllat te ardhura nga amerika jaan shum te mira basin e fort e qet pak te perdorne jon flm per mirkuptim
049553659
+37745553659
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim