radio

Shitet nga: mp3 05 Dhj 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio me.cd mp3 ne gjendje te rregullt me garancion ka ardh nga anglija mirpo nuk me nevoitet se e kam shit kerrin e shes shum lir per vleren qe e ka sepse asht original muni me thir edhe ne viber 0037744650895 . 044650895.ose baj ndrim me goma ose fellne per opel me 5 shrafa 15qe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim