shes JVC

Shitet nga: xxxx 18 Pri 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes jvc pak i peredorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim