shes dwd per kerr

Shitet nga: naser 20 Gsh 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes dwd per kerr 2 monitora te ardhur nga gjermania komplet me qant me digitron montimi behet edhe pa mjeshter shum thjesht lidhet ne shtekun ku ndezet cigarja i ka mbajtset extra per karrige mrapa ku mundte hjeken ne gjdo koh per 3 minuta dhe te vendosen perseri atu .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim