shes muziken

Shitet nga: kastriot 26 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes muzilen komplet me bas 1200 w me pajaqall 900w radio usb cd aux ndrrim i mundhem me fellne per golf 5 ose me naj sen qe mkonvenon me ndrrim tjeter qmim viber + 377 45 526 899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim