shes muziken per kerr

Shitet nga: doni 12 Dhj 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes muziken per kerr per arsye se nuk e perdori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim