shes radia

Shitet nga: **** 21 Nën 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radia komplet me defekt vetum njera ben per me shum na kontaktoni 044350778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim