shitet radio origjinal per golf 5

Shitet nga: korab 05 Tet 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet radio e golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim