shitet

Shitet nga: rinor 21 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim