Mbajtse tregera per bagazh universale

Shitet nga: avdi 16 Mar 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
mbajtse per bagazh
tel 044 170 898 dhe
049 170 898 dhe
viber
00386 49 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim