Pjes opel astra 94 b,,

Shitet nga: xhavit gashi 04 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten te gjitha pjest per opel astra vp 94
1.8 16 ventilla e ka motorrin shume te mire
si dhe pjeset e karoserise .
te gjitha jane te mira .ka klim timon hidraulik gjamat me rrym pashqyret me rrym airbega

Tel : 044 678 207peugeot renault citroen fiat tord golf pasat polo lupo jeta venta mercedes golf opel ford
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim