AUTO SERVISI LEDO MOTORS 4X4 PRISHTINE

Shitet nga: Bekimi 15 Nën 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
AUTO SERVISI LEDO MOTORS 4X4 GJINDEMI NE Rr, LIDHJA E PRIZRENIT PRISHTINE Rr.PER KOLOVIC .BEJM SERVISIME TE GJITHA MAKINAV RIPARIME NE MOTORE SI DHE NE GJITH MAKINEN PJES PER LANDROVER TE REJA DHE TE PERDORURA , MOTORA ,MENJAQA SI DHE PJES TJERA TE NDRYSHME , GOMA, FELLNE, ETJ JENI TE MIRSEARDHUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim