Airbag

Shitet nga: airbag 10 Gsh 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
airbag per golf 5 dhe 4 per golf 5 qmimi esht 750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim