Allnaser per golf 2dhe 3 disel 1.6 dhe 1.9

Shitet nga: mervan 23 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesë allnaser per golf 2 disel.dhe pjes tjera per Golf.Pasat edhe alternatori i diselit.
Info 044 317 594 alterna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim