Amartizera

Shitet nga: xiimi 10 Gsh 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes amartizera per golf 2 dhe 3 ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim