Amortizerin dhe disk in per zafir

Shitet nga: X xxxx 28 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes amortizerin komplet me Federr jastak 2 diska e par jan te mir she's se ekam shit kerrin ikam marr meja ngjiti kerrit por e shita 45 komplet viber + 37744181885.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim