Anllaser per golf 3 dhe 4 1.9 dizel

Shitet nga: vllaznim gashi 17 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes anllaser per golf 3 dhe 4 1.9 dizell 044182474 049182474 045380481


poashtu ban edhe per pollo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim